Değişim ve İade Politikası

Teslimat:

Siparişleriniz 7-10 iş günü içinde kargoya verilecektir. Siparişiniz kargoya verildiğinde bilgilendirme maili size tarafımızca iletilecektir.

Değişim:

https://alposphere.com/  internet sitesinden satın almış olduğunuz ürünler için sipariş tarihinizden sonraki 14 gün içerisinde renk, beden veya aynı ürün ile değişimini talep edebilirsiniz.

Mağazamızdan yapılan alışverişlerde de aynı koşullar dahilinde değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm ürünler özel sipariş üzerine üretilmekte olduğundan, müşterinin yalnızca 1 sefer değişim yapma hakkı mevcuttur. Bunun dışında ikinci bir değişim talebi kabul edilememektedir.

Beden / renk ve ya model değişikliği  için info@alposphere.com adresine “ DEĞİŞİM TALEBİ “ başlığıyla açıklamalı mail gönderebilir ve ya Whatsapp hattımız 0531 023 02 04  numarası üzerinden bize ulaşabilir değişim talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili mail talebini / mesajı oluşturulmadan tarafımıza ulaşan ürünlerin değişimi yapılamamaktadır.

Değişimini yapmak istediğiniz ürünleri sadece  Yurtiçi Kargo ile sizlerle paylaşacağımız firma kodunu girerek karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünü / ürünleri, tarafımızdan size gönderildiği ambalaj ile göndermeniz gerekmektedir.

Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş, etiketi çıkartılmış, aksesuarı ya da kalıbı deformasyona uğramış ürünler ve parfüm, deodorant, kozmetik vb.. materyallerin temas ettiği ürünler değiştirilemez.

Online siparişlerinizin değişim işlemleri mağazadan gerçekleştirilememektedir.

İade:

Web sitemizde satışta olan tüm ürünler sipariş üzerine üretilmekte olup iade kabul edilememektedir.

Türkiye harici Yurtdışına gönderimi talep edilen siparişlere ait teslim süresi 12/14 iş günü olup ilgili siparişlerde ve satışlarda beden değişimi de dahil olmak üzere ürün değişimi veya iadesi bulunmamaktadır.